Yeni Siemens blueSteam… | Sanayi Makineleri
örgü model
Buradasiniz: Ana sayfa - Beyaz Eşya - Yeni Siemens blueSteam…

Yeni Siemens blueSteam…


Siemens Ev Aletleri, yeni blueSteam kurutma makinesi ile kullanıcılara şimdiye kadar yaşadıklarından çok farklı ve yeni bir deneyim sunuyor ve üstün teknolojili, yenilikçi, estetik ürünlerine bir yenisini daha ekliyor. Zaman tasarrufu odaklı yeni Siemens blueSteam kurutma makinesi, yoğun buhar fonksiyonu ile çamaşırları istenmeyen tüm kokulardan arındırıyor ve aynı zamanda giysilerdeki kırışıklıkları gidererek ütü derdine de son veriyor.

Günümüzün giderek kalabalıklaşan ve hızlanan kent yaşamı, hava kirliliği, trafik gibi nedenlerle özellikle büyük kentlerde yaşayanların zaman tasarrufu ve hijyen konusunda daha büyük önlemler almasına neden oluyor. Zamanının büyük bölümünü iş ve trafikte geçiren büyük kent insanları, ev işlerine mümkün olduğunca az zaman ayırıp, kendi hobileri ile baş başa kalmayı tercih ediyor.

Teknoloji ve yenilikçilikte dünya lideri Siemens Ev Aletleri de hayatı kolaylaştıran ve zamandan tasarruf sağlayan ürünleri ile kullanıcılarına her zaman güvenebilecekleri çözümler sunmaya devam ediyor. Siemens’in yeni WT 46 S 512 TR model kurutma makinesi, üstün teknolojik özellikleri ve ergonomisi ile kullanıcılara şimdiye dek yaşamadıkları bir çamaşır kurutma deneyimi yaşatıyor.

Çamaşır yıkamadan kötü kokulara elveda

Yeni Siemens blueSteam’in Refresh programı, lekeli olmayan ama ortamda bulunan kokular nedeniyle kirlenmiş çamaşırlar ve/veya iş yerinde tercih edilen ceket, pantolon gibi kıyafetler için de en hızlı çözümü sunuyor. Bu tip kıyafetleri 25 dakika gibi son derece kısa bir sürede Refresh programı sayesinde buharla havalandırıyor ve bu sayede çamaşırlar yıkanmaya gerek olmadan da temiz tutulabiliyor. Böylece Siemens blueSteam, çamaşır makinesinin kısa aralıklarla çalıştırılmasını azaltarak hem enerjiden hem de zamanda tasarruf sağlıyor.

Yeni Siemens kurutma makinesi blueSteam, sahip olduğu yoğun buhar fonksiyonuyla giysilerin istenmeyen kokulardan tam olarak arındırılmasını sağlayarak kullanıcıların her zaman tertemiz ve ferah kokulu çamaşırlar kullanabilmesine olanak tanıyor. Çamaşırlardaki kırışıklıkları gideren yoğunlaştırılmış buharlı kırışıklı azaltma programları ile ütü yapmayı da dert olmaktan çıkaran yeni Siemens blueSteam, bu özelliği ile kullanıcısına zamandan tasarruf da sağlıyor.

Gece kullanımda iki kere tasarruf

Bir fısıltı kadar sessiz çalışan yeni Siemens blueSteam, bu özelliği ile geceleri de gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Son derece sessiz olan blueSteam’i geceleri kullanlar, bu sayede hem zamandan tasarruf ediyor hem de indirimli elektirk faturalarından faydalanarak aile bütçesine önemli bir katkıda bulunuyor.

угловой диван киев
www.gss.com.ua
dekang e liquid

1.285 views

Etiketler:, ,

Comments are closed.